Lifting - radiofrekvence

Okamžitá likvidace celulitidy, odstranění vrásek a rýh v obličeji (okolí očí a úst), odstranění druhé brady a povadlé kůže na krku a dekoltu, odstranění povislých paží, odstranění tukových zásob v problematických partiích a lifting pokožky - to je moderní technologie Blue Laser Energy Wave.

Partie, které lze efektivně ošetřit

obličej, krk, paže, podbradek, okolí očí a rtů,..

Účinky

.Velkou výhodou ošetření je i fakt, že se okamžitě po zákroku můžete vrátit k běžnému způsobu života bez jakýchkoliv omezení. K dokonalému výsledku se doporučují až 3-4 ošetření. I po jednom vás ale výsledky zcela ohromí. Dopřejte si dokonalou postavu. Díky revolučnímu ošetření zeštíhlíte jen vy, vaše peněženka zůstane téměř netknutá :)

Přístroj využívá 3 technologie naráz

  • Vakuové sání - vypne pokožku, díky čemuž dochází k zasažení buněk, které by zůstaly nedotčeny
  • Bipolární medicínská radiofrekvence - zahřívá a prokrvuje pokožku a tukovou tkáň a podporuje efekt modrého trio-laseru
  • Modrý trio-laser - proniká pokožkou a rozbíjí tukové buňky, které jsou následně rozloženy a vyloučeny do mezibuněčného prostoru. Postupně se přirozenou metabolickou cestou dostávají z těla ven, a to vše bez poškození okolních tkání

Perfektní odstranění vrásek a rýh kolem úst

Revoluční liposukce od vývojářů z KANADY vám změní život. Už jste absolvovali desítky ošetření neinvazivní lipolýzou s nejistým výsledkem? Nyní přichází zcela inovativní technologie s výkonným modrým trio-laserem, aby nekompromisně zatočila s vašimi nedostatky a pomohla vám k dokonalému vzhledu.

Neinvazivní a bezbolestné ošetření certifikovaným přístrojem je velmi populární hlavně ve Francii, USA a Velké Británii. BLUE LASER ENERGY WAVE je zcela nová metoda, určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Zaměří i ty tukové buňky, které při běžném ošetření zůstávají zcela skryty a nedotčeny. Toto navíc podporuje metabolismus a zvýšení lymfatické drenáže, tolik potřebné k opravdovému odstranění tukových buněk z těla. 

Salon Paradis , všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!