Bezbolestná liposukce

Kavitační technologie našeho přístroje Med Contour je založena na kombinovaném působení dvojitého nízkofrekvenčního ultrazvuku zaměřeného výlučně na ošetřovanou oblast. Proto je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. 

 • Cílená liposukce na podkožní tukové buňky

 • Viditelné zmenšení objemu ihned po proceduře

 • Zaručené výsledky

 • Bezbolestná

Působením podtlaku přístroj nasává tukovou tkáň, aby se hluboko pronikající účinek ultrazvuku soustředil pouze na poškozenou tkáň a nešířil se do jejího okolí. Působením ultrazvukových vln dochází k destrukcí tukové tkáně, která je transportována do tkáňového moku a následnou lymfodrenáží vyloučena z těla ven.  

V ceně liposukce je 20min lymfodrenáže.

Liposukce

1x ošetření

3x ošetření


1.800 Kč
4.800 Kč

Lymfodrenáže

1x ošetření (50min)

10 ošetření 


500 Kč

4.500 Kč

Komplexní program

8.900 Kč

Procedura

Ještě před samotnou kavitací dojde ke konzultaci s ošetřující terapeutkou o možných kontraindikacích a změření problematických partií, aby mohl být zvolen optimální program.

Ošetření pomocí přístroje Med Contour začíná otevřením lymfatických uzlin: na začátku jsou aktivovány a otevřeny mízní uzliny, aby se zlepšil průtok nadměrného množství tekutin a byla usnadněná jejich eliminace.

Následuje kavitační ošetření ultrazvukem. Podle problematické oblasti se zvolí konkrétní program. Účinkem kavitace dochází k prasknutí tukových buněk a začíná metabolický proces, který vede k přirozenému odstranění odpadního tuku z těla.

Zařízení Med Contour je vybaveno nástavcem určeným pro otevírání lymfatických uzlin a pro lymfatickou drenážní masáž: poskytuje příjemnou masáž s velmi dobrým drenážním účinkem a aktivuje lymfatický oběh.

Díky mimořádné efektivitě přístroje Med Contour trvá procedura pouze třicet minut oproti běžným čtyřiceti pěti minutám. Samotný proces způsobuje zahřátí oblastí a obrovskou výhodou našeho přístroje je to, že nevyluzuje nepříjemný pískot.
V případě kavitace muže, musí být kavitovaná část těla předem oholena.

Proč je po ultrazvukovém ošetření přístrojem Med Contour nutné provést ještě lymfodrenážní masáž?

Lymfodrenážní masáž pomáhá odstranit z těla skrze lymfatické uzliny tekutiny a odpadní látky, které vznikají při kavitačním ošetření. Lymfodrenážní ošetření je jediný způsob, jak viditelně redukovat objem partií ošetřených ultrazvukem.

Komplexní intenzivní program

10 x Lymfodrenáže + 4x kavitace, 4x anticelulitidní zábal, 2x lymfodren čaj, kalhoty do lymfodrenáže, konzultace jídelníčku - typy pro zvýšení efektu

Příklad programu na týdny:

 1. 2x lymfodrenáž, konzultace, počáteční měření
 2. 2x lymfodrenáž, 2x anticelulitidní zábal, konzultace
 3. 1x lymfodrenáž + 1x kavitace, konzultace
 4. 1x lymfodrenáž + 1x kavitace, konzultace, kontrolní měření
 5. 1x lymfodrenáž + 1x kavitace, konzultace
 6. 1x lymfodrenáž + 1x kavitace, konzultace
 7. 2x lymfodrenáž, 2x anticelulitidní zábal, konečné měření

8.900


Doporučení a omezení při ošetřující proceduře

Před ošetřením nesmíte 4 hodiny nic jíst a také nepít slazené nápoje. Den před samotnou procedurou a dva dny po ní byste neměli jíst potraviny s vysokým obsahem tuků a pít alkoholické nápoje. Naopak je velmi doporučeno pít velké množství čisté vody (neslazené, bez umělých sladidel, ne minerálky). Po dobu ošetření není možné kavitované místo posilovat ani absolvovat jinou proceduru na zeštíhlení bez předchozí konzultace s ošetřující terapeutkou.

Salon Paradis , všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!